Proč je nejlepší mít navazující práce od jednoho řemeslníka?

Radovan Fiala

fiala@malovani-blansko.cz

+420 724 032 258

Důdovů, proč využívat služeb jednoho řemeslníka na více činností, je několik. Mezi nejdůležitější podle mě patří především tyto:

 

Jednoduší komunikace

Tento důvod asi nikoho nepřekvapí. Domluvit se s jedním člověkem je vždy jednoduší než koordinovat několik lidí. Obzvláště, pokud mají práce na sebe navazovat, tak indivduálně domlouvat (=dělat prostředníka mezi řemeslníky) jednotlivé čínnosti se všemi detaily, které stavba a stavební činnost přináší, to je činnost, která Vám zabere spoustu času a notně prodlouží seznam výpisu hovorů na mobilním telefonu. A pokud byste se rozhodli, že všechny svoláte na jedno místo v jeden čas, tak to je možná ještě těžší.

A přitom domluvit se s jedním člověkem je oproti tomu tak jednoduché.

 

Méně chyb

Z prvního bodu vychází bezprostředně bod druhý. Při komunikaci s jedním člověk se prostě vždy vyhnete spoustě nedorozumění a nepochopení. Obzvláště, pokud stavební činnost není Váš koníček a dialekt používaný řemeslníky je Vám poněkud méně srozumitelný. Předávat informace od jednoho řemeslníka ke druhému je pro člověka, který daným pracem nerozumí, poněkud složitější a možná i méně příjemné.

Neméně důležité je též možnost vymáhání případných oprav. Protože není pro zákazníka nic horšího, než když jednotlivý dodavatelé přehazují vinu jeden na druhého. Když se domlouváte pouze s jedním člověkem, tak je prostě jasné, kdo to opraví.

 

Rychlost

Rychlost řešení je nejdůležitější faktor současné doby. Proč se tedy zbytečně zdržovat organizací několika dodavatelů, proč řešit nedorozumění a problémy vzniklé jejich "spoluprací". Určitě je daleko lepší to mít místo toho rychle domluvené a bez chyb provedené, tedy rychle provedené.

 

Nižší náklady

Když je práce rychle provedena a nejsou zbytečně řešeny opravy, tak je výsledek vždy levnější. Není nic horšího, než když se u právě dokončené práce zjistí, že se v předchozím kroku něco nedomyslelo, nedodělalo či udělalo špatně, a že je nutné to "rozbít" a udělat znovu.

 

Klid

Když si všechny výše uvedené body shrneme do jednoho slova, tak je to slovo KLID. Jednoduchá komunikace, bezchybný, rychle provedený a ještě levnější výsledek, to je prostě to, co každý zákazník ocení a navíc má klid na svoje zájmy, rodinu, práci, atd.


obrázek - Radovan Fiala

Pokud nestíhám, tak doporučuji služby od pana Evžena Mejzlíka

 

Internetové služby RadekSoucek.cz

Copyright © 2011 - 2024 Radovan Fiala - Malování Blansko